Hakkımızda

 

2018 yılında genç girişimci olan İbrahim ÖZÇELİK tarafından home-ofis olarak kurulan bir yazılım şirketidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2020 yılında ekibimiz ve hizmetlerimizi büyüterek yeni yerimiz Ümraniye'de yer alan ofisimizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

ibrahim özçelik

 

Yaklaşık 4 Yıldır

  • Web Site Kurulum - Tasarım - Hazır Site
  • Web Site Seo Hizmeti
  • Sosyal Medya Danışmanlığı (Instagram&Facebook)
  • Google Ads (Google Reklam Çalışması)
  • Harita Kayıt (Google Haritalar & [Facebook + Instagram + Whatsapp] )
  • Kurumsal Kimlik (Logo Çalışması + Broşür Tasarımı + Katalog Tasarımı )
  • Mobil Uygulama Yapımı

gibi bir çok konuda hizmet vermekteyiz.

Mavi Mor Medya ekibi olarak her zaman gelişmekten ve yenilenmekten yana bir düşünceye sahibiz. İnternette bulabileceğiniz çoğu sitede yaptığımız işleri yapabiliyor fakat bir sorun olduğunda ulaşabileceğiniz güvenilir bir ekip ve güvenilir bir marka olarak hizmet sunuyoruz sizlere.

Bizleri tercih ettiğiniz taktirde her adımda bilgi alabileceğiniz her zaman ulaşabileceğiniz bir sisteme sahibiz. İlerisi için oluşan sorunlarda her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi diğer sitelerden ayıran en önemli özelliğimizle gurur duyarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Senelik olarak ortalama 400 civarında işe imzamızı artıyoruz. İstediğiniz taktirde sizlere daha önce yaptığımız uygulama ve çalışmalarımızı ulaştırabiliriz.  Bizlere güvendiğiniz taktirde ulaşabileceğiniz en iyi kalitedeki hizmeti alabileceğinize emin olabilirsiniz.

Sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyar, çalışmalarınız için bizlere ulaşmanızı bekliyor olacağız.

                                                                                                    MAVİ MOR MEDYA